Co nas wyróżnia?

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.

Każda z oferowanych przez nas nieruchomości zostaje przygotowana do sprzedaży. Nasi agenci stosują sprawdzone, specjalistyczne techniki, których zadaniem jest pokazać piękno sprzedawanych przez nas domów i mieszkań, potencjał oferowanej przestrzeni.

Profesjonalnie przygotowana do sprzedaży nieruchomość to zwiększenie szansy na szybszą sprzedaż.

Pomoc w ustaleniu konkurencyjnej ceny rynkowej

Każda przyjmowana oferta jest szacowana na podstawie informacji zaczerpniętych z publicznych raportów, analizy cen sprzedaży, a także własnych baz transakcji.

Korzystamy z takich narzędzi jak:

  • Raporty GUS i NBP
  • własne, dedykowane narzędzie analityki ofert

Przemyślana promocja

Dla każdej z oferowanych przez nas nieruchomości przygotowujemy indywidualny plan marketingowy, po to by dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych kupujących. Reklamujemy ofertę sprzedaży w wersji zawierającej opis i zdjęcia na najczęściej odwiedzanych portalach branżowych.

Przygotujemy materiały reklamowe zarówno w wersji elektronicznej, jak również tradycyjnej, np. w postaci ulotki, które dedykujemy wybranemu segmentowi klienta docelowego. Na życzenie właściciela umieszczamy na nieruchomości baner lub wynajmujemy wielkoformatowy nośnik reklamowy.

Ponadto

Sprawdzenie stanu prawnego

Każda z oferowanych przez nas do sprzedaży nieruchomości zostaje sprawdzona pod względem prawnym. Kupujący może czuć się bezpiecznie i pewnie.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Nasza agencja zleca na własny koszt wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, dzięki czemu zaprezentujemy wszystkie walory sprzedawanej nieruchomości.

Baza klientów kupujących

Nasze biuro stale współpracuje z klientami zainteresowanymi zakupem nieruchomości.

Nieruchomości to nasza pasja, w którą angażujemy wiedzę, doświadczenie i serce.